NAŠA MISIA

TM Sport Agency je jedna z novodobých športových agentúr na Slovensku, ktorá sa zaoberá aktívnym recruitingom športovcov na americké univerzity. Niekoľko ročné skúsenosti agentúry v tejto oblasti a nadobudnuté kontakty nám umožňujú osloviť veľký počet kvalitných univerzít v zámorí, ktoré každoročne hľadajú niekoľko desiatok vrcholových športovcov do svojich univerzitných tímov. Samozrejme, že všetko toto sa deje s finančnou podporou športu a športovcov formou športových štipendií.

Zameriavame sa práve na športovcov, ktorí by chceli športovať a študovať na univerzitách v USA prostredníctvom športových štipendií. Sú to najmä vrcholoví športovci, ktorí by po ukončení strednej školy chceli pokračovať vo svojom športe a zároveň získať kvalitné univerzitné vzdelanie. Agentúra pôsobí na Slovensku už viac ako 8 rokov a počas tohto obdobia sme dostali na americké univerzity už niekoľko skvelých slovenských športovcov.

Tomáš Mikulášek

Zakladateľ TM Sport Agency

„Vyštudoval som na americkej univerzite University of Hawaii at Hilo v obore business & športový manažment, ktorému sa dodnes venujem. Počas môjho štúdia na univerzite som hral aktívne tenis a na univerzitu som sa dostal práve vďaka športovému štipendiu. Keďže mám niekoľkoročné skúsenosti s univerzitným športom v USA, po ukončení univerzity som sa rozhodol založiť na Slovensku športovú agentúru, ktorá sa zaoberá práve sprostredkovaním športových štipendií v USA.“